GĀZES APKURES SNIEGTAIS LABUMS LAUKSAIMNIECĪBĀ

  • Viena sistēma – telpu apkurei un karstam ūdenim, piemērots gāzes plītij un citām gāzes iekārtām
  • Maksimālais komforts – minimāla uzturēšana
  • Gudrs vadības bloks (temperatūras kontrole, gāzes patēriņa uzraudzība)
  • Mazs gāzes patēriņš – augsta efektivitāte
  • Izcila funkcionalitāte
  • Moderns dizains un klusa darbība
  • Pilna servisa piegāde un gāzes balonu nomaiņa

Lejupielādēt cenrādi pa e-pastu:

Ievadot privāto informāciju un izvēloties opciju "SŪTĪT", piekrītiet, ka ar Jums sazināsimies. Vairāk par Privātuma noteikumiem variet lasīt šeit.

TIRGUS LĪDERIS

Gāzes apkures sistēma SAURIDA GAS ir līderis Baltijas tirgū. Šis rādītājs nozīmē, ka patērētāji gāzes apkures sitēmu novērtēja kā augstas kvalitātes un populārāko produktu savā grupā.

Gāzes apgāde

graudu kalte, siltumnīcas, putnu fermas

GĀZES APKURE GRAUDU KALTĒS

Gāzes piegādes termināli ir paredzēti stacionāro un mobilo graudu un citu kultūru kalšu apkurei.

Sašķidrinātā naftas gāze ir produkts, kas tiek aplikts ar akcīzes nodokli, taču, ja šis produkts tiek izmantots sadzīves vajadzībām (telpu apkurei, ēdiena gatavošanai u. tml.), akcīzes nodoklis netiek aprēķināts.

GĀZES APKURE PUTNU FERMĀS

Lauksaimnieki izvēlas gāzes apkures sistēmu, lai nodrošinātu stabilus temperatūras režīmus, samazinātu to krišanos un putnu aukstuma stresu, kā arī lai uzlabotu produktivitātes rādītājus un samazinātu pārvaldes un servisa izmaksas.

GĀZES APKURES IEKĀRTA SILTUMNĪCĀM

Izmantojot gāzes piegādes sistēmu, ir viegli automatizēt un kontrolēt siltumnīcu apkures procesu. Dažādu šķirņu augiem ir nepieciešama atšķirīga temperatūra, dažādi tās režīmi dienā un naktī.

Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un kontrolējot temperatūras izmaiņas, sasniegsiet lieliskus ražīguma rādītājus.

GĀZES PIEGĀDE GĀZES IEKĀRTĀM

SISTĒMU SALĪDZINĀJUMS

DEGVIELAS KALORITĀTE, kWh/kg

SISTĒMAS UZSTĀDĪŠANAS ILGUMS DIENĀS

APKURES SISTĒMU SALĪDZINĀJUMS

IEGULDĪJUMS APKURES SISTĒMAS

ĒRTĪBA

DARBASPĒKA IZMAKSAS GADA LAIKĀ

IEGULDĪJUMS AKURES APRĪKOJUMĀ UN KURINĀMAJĀ 5 GADOS

GĀZES APGĀDES SISTĒMA ATBILSTOŠI JŪSU VAJADZĪBĀM

Gāzes apgāde termināli neizmantot tikai komfortam telpu apkurei, bet arī efektivitātā ražošanas procesā.

Ņemot vērā Jūsu prasībām, eksperti izvēlēsies vairākus modeļus, pat, tādus, kuriem nepieciešami līdz 1200 kW.

GĀZES APKURE ĒKĀM

Atbildīgs un nozīmīgs solis ēku ekspluatācijā – pareiza apkures sistēmas izvēle. Nav vērts meklēt sarežģītas sistēmas, ja ir pieejami vienkārši un elementāri risinājumi. Mobilās gāzes apkures sistēmas ir ne tikai daudzu projektētāju, bet arī gudru uzņēmēju izvēle.

KARSTĀ ŪDENS SNIEGTAIS LABUMS RŪPNIECĪBĀ

Karstais ūdens ir īpaši nepieciešams piena produktu iegūšanas un pārstrādes rūpniecībā. Vasarās, kad telpas vairs netiek apkurinātas, sistēma turpina darboties, sildot ūdeni. Nav papildus jāizmanto elektriskās ierīces ūdens sildīšanai.

Parēķiniet – ūdens sildīšana ar gāzi, iespējams, ir līdz pat 50% lētāka nekā ar elektrisko ūdens sildītāju.

EKONOMIJA UN KOMFORTS JŪSU UZŅĒMĒJDARBĪBAI
Reģistrējieties konsultācijai un uzziniet, kā samazināt apkures izmaksas.

PILNA PAKALPOJUMU PAKETE

1. KONSULTĀCIJA

Jau pirmās telefona sarunas laikā mūsu pārdošanas nodaļas pārstāvis sniegs Jums interesējošo informāciju un savienos Jūs ar reģiona tirdzniecības menedžeri.

2. SITUĀCIJAS NOVĒRTĒŠANA

Reģiona menedžeris ieradīsies apskatīt telpas, ko paredzēts apsildīt, novērtēs esošo situāciju un izvērtēs Jūsu vajadzības.

3. RISINĀJUMI

No procesa sākuma menedžeris palīdzēs pieņemt pareizus lēmumus, izvēloties gāzes apgādes sistēmas iekārtas un to jaudas.

4. FINANŠU STARPNIECĪBA

Piedāvājam projektu finansēšanas starpniecības pakalpojumus iegādājoties preces līzingā. Sagatavojam nepieciešamos dokumentus sistēmas uzstādīšanai.

5. TEHNISKĀ APKOPE

Garantijas un pēcgarantijas periodā uzņēmuma tehniķi sniedz tehniskās apkopes pakalpojumus.

6. PASTĀVĪGA GĀZES PIEGĀDE

Uzņēmuma loģistikas nodaļa nodrošina pilnu apkalpošanu piegādājot un mainot gāzes balonus.

Biežāk uzdotie jautājumi

Galvenā atšķirība starp gāzes apkuri un cieto kurināmo, ir pavadītais laiks uz degvielas iepirkumu, kā arī fizisko darbu. Izvēloties gāzes apkuri nav nepieciešams strādāt fiziski, sagatavot malku ziemai, nav jādomā par degvielas glabāšanu. Kurinot cietā kurināmo katlu jums ir nepieciešams pastāvīgi viņu pieskatīt, lai viņš neizdziestu, bieži piemest malku, mājas īpašnieks kļūst par kurinātāju, kurš nevar atstāt uz ilgāku laiku apkures darbību. Tā vietā izmantojot gāzes katlu un gāzes apkures sistēmu, cilvēks kļūst brīvs, tas var uz ilgu laiku aizbraukt, svarīgi ir tikai noregulēt temperatūru telpā. Gāzes apkure – apkures komforts ar minimālu uzraudzību.

Pēc reģistrācijas un pasūtījuma apstiprinājuma, gāzes katlu un citas ierīces uzstāda 3-7 dienās.

Tā ir pilnībā automatizēta gāzes apkures sistēma, kas neprasa īpašu kopšanu.

Gāzes apkures sistēma ir gudrs GSM modelis, kas sūta īsziņu uz patērētājam un piegādātājam par gāzes daudzumu ierīcē. Kontrolē apkuri mājā izmantojot gudro tālrunis – nenoliedzamas ērtības.

Saņemot automātisku īsziņu, ka beidzās gāze baloniem vienā grupā, SAURIDA darbinieki maina tukšos balonus uz pilniem, kas nodrošina nepārtrauktu gāzes apkures sistēmas procesu.

Jā, gāzes apkures sistēma, ir pilnīgi droša. Gāzes balons kā gāzes tvertne ir drošs, atbilst ES drošības standartiem. Gāzes balonam ir aizsargvārsts, ar aizsargājošu apkakli un citiem drošības posteņiem, kas aizsargā pret gāzes noplūdes. Gāzes apkure sistēmai ir uzstādīts gāzes noplūdes detektors, kurš noteikts gāzes noplūdi, gāzes padeve automātiski pārtrauks darbību.

Gāzes apkures katlu izvēle ir ļoti plaša un viegli pazust starp priekšlikumiem. SAURIDA speciālisti pēc apsildes piemeklēs gāzes apgādes sistēmu individuāli, ieteiks gāzes katlu, kas pilnībā atbils sistēmai, lai sasniegtu augstāko enerģiju un ekonomisko efektivitāti. Tagad populāri izmantot Junkers gāzes katli ar ekskluzīvām īpašībām: mazs degvielas patēriņš – augsta efektivitāte, moderns dizains un klusa darbība. Lielisks cenas un kvalitātes savienojums.

Jā, gāzes katls piemērots visām apkures iekārtām: apsildāmām grīdām, radiatoriem un citiem.

Jā, gāzes apkure nav piemērota tikai iekšdarbiem. Pat izslēdzot apkures sistēmu vasarā, tā paliek aktīva ūdens apkurei, nav nepieciešams izmantot elektrisko ūdens sildītāju, kas samazina izmaksas līdz pat 50 procentiem.

Lai savienotu gāzes sistēmu, nepieciešams gāzes katls, un visas katla vienība, kas būtu nepieciešama, izmantojot cietā kurināmā katlu. Moderns un stilīgs gāzes katls var tikt ievietots palīgtelpās, vestibilā vai citās koplietošanas telpās.

Parasti kurinot ar cieto kurināmo (malka, briketes, granulas un akmeņogles), cilvēki iegādājās tos iepriekš liels daudzumos, lai būtu pietiekami visai apkures sezonai. Gāzes apkures sitēmai nepieciešams tikai balonu skaits, kas ir salikti un pieslēgti gāzes apkures sistēma un gatavi apkurei. Kad gāze balonos beidzas SAURIDA speciālisti ierodas tos apmainīt pret pilniem. Tādējādi nav nepieciešams pasūtīt lielu skaitu gāzes balonu. Nav nepieciešams uzreiz tērēt daudz naudas par degvielu visai sezonai, jo jāmaksā par apkuri, atkarībā no patērētās gāzes.

Jā, gāzes katlu un gāzes apkures sistēmu, jūs varat ierīkot mājā, kurā jau ir cita apkures sistēma. Atkarībā no vajadzības, apkures sezonā, abas var izmantot pārmaiņus.

lauksaimniecibas-ekas-apkure
5 (100%)
Balsu skaits: 5