LIELS KOMFORTS JŪSU BIZNESAM

GĀZES APKURE

GĀZES IEKĀRTA

GĀZES APGĀDES SISTĒMA

  • Viena sistēma – telpu apkurei un karstam ūdenim, piemērots gāzes plītij un citām gāzes iekārtām
  • Maksimālais komforts – minimāla uzturēšana
  • Gudrs vadības bloks (temperatūras kontrole, gāzes patēriņa uzraudzība)
  • Mazs gāzes patēriņš – augsta efektivitāte
  • Izcila funkcionalitāte
  • Moderns dizains un klusa darbība
  • Pilna servisa piegāde un gāzes balonu nomaiņa

Lejupielādēt cenrādi pa e-pastu:

Ievadot privāto informāciju un izvēloties opciju "SŪTĪT", piekrītiet, ka ar Jums sazināsimies. Vairāk par Privātuma noteikumiem variet lasīt šeit.

TIRGUS LĪDERIS

Gāzes apkures sistēma SAURIDA GAS ir līderis Baltijas tirgū. Šis rādītājs nozīmē, ka patērētāji gāzes apkures sitēmu novērtēja kā augstas kvalitātes un populārāko produktu savā grupā.

Gāzes apgāde

RAŽOŠANĀ UN RŪPNIECĪBĀ

GĀZES PIEGĀDE GĀZES IEKĀRTĀM

SISTĒMU SALĪDZINĀJUMS

DEGVIELAS KALORITĀTE, kWh/kg

SISTĒMAS UZSTĀDĪŠANAS ILGUMS DIENĀS

APKURES SISTĒMU SALĪDZINĀJUMS

IEGULDĪJUMS APKURES SISTĒMAS

ĒRTĪBA

DARBASPĒKA IZMAKSAS GADA LAIKĀ

IEGULDĪJUMS AKURES APRĪKOJUMĀ UN KURINĀMAJĀ 5 GADOS

GĀZES APGĀDES SISTĒMA ATBILSTOŠI JŪSU VAJADZĪBĀM

Gāzes apgāde termināli neizmantot tikai komfortam telpu apkurei, bet arī efektivitātā ražošanas procesā.

Ņemot vērā Jūsu prasībām, eksperti izvēlēsies vairākus modeļus, pat, tādus, kuriem nepieciešami līdz 1200 kW.

GĀZES APGĀDES SISTĒMA GĀZES IEKĀRTAM

EKOMINIJA UN KOMFORTS JŪSU UZŅĒMUMAM
Vienosimies par bezmaksas konsultāciju un izmantot atlaidi 100 eiro

PILNA PAKALPOJUMU PAKETE

1. KONSULTĀCIJA

Jau pirmās telefona sarunas laikā mūsu pārdošanas nodaļas pārstāvis sniegs Jums interesējošo informāciju un savienos Jūs ar reģiona tirdzniecības menedžeri.

2. SITUĀCIJAS NOVĒRTĒŠANA

Reģiona menedžeris ieradīsies apskatīt telpas, ko paredzēts apsildīt, novērtēs esošo situāciju un izvērtēs Jūsu vajadzības.

3. RISINĀJUMI

No procesa sākuma menedžeris palīdzēs pieņemt pareizus lēmumus, izvēloties gāzes apgādes sistēmas iekārtas un to jaudas.

4. FINANŠU STARPNIECĪBA

Piedāvājam projektu finansēšanas starpniecības pakalpojumus iegādājoties preces līzingā. Sagatavojam nepieciešamos dokumentus sistēmas uzstādīšanai.

5. TEHNISKĀ APKOPE

Garantijas un pēcgarantijas periodā uzņēmuma tehniķi sniedz tehniskās apkopes pakalpojumus.

6. PASTĀVĪGA GĀZES PIEGĀDE

Uzņēmuma loģistikas nodaļa nodrošina pilnu apkalpošanu piegādājot un mainot gāzes balonus.

Biežāk uzdotie jautājumi

Galvenā atšķirība starp gāzes apkuri un cieto kurināmo, ir pavadītais laiks uz degvielas iepirkumu, kā arī fizisko darbu. Izvēloties gāzes apkuri nav nepieciešams strādāt fiziski, sagatavot malku ziemai, nav jādomā par degvielas glabāšanu. Kurinot cietā kurināmo katlu jums ir nepieciešams pastāvīgi viņu pieskatīt, lai viņš neizdziestu, bieži piemsts malku, mājas īpašnieks kļūst par kurinātāju, kas nevar atstāt uz ilgāku laiku apkures darbību. Tā vietā izmantojot gāzes katlu un gāzes apkures sistēmu, cilvēks kļūst brīvs, tas var uz ilgu laiku aizbraukt, svarīgi ir tikai noregulēt temperatūru telpā. Gāzes apkure – apkures komforts ar minimālu uzraudzību.

Pēc reģistrācijas un pasūtījuma apstiprinājuma, gāzes katlu un citas ierīces uzstāda 3-7 dienās.

Tā ir pilnībā automatizēta gāzes apkures sistēma, kas neprasa īpašu kopšanu.

Gāzes apkures sistēma ir gudrs GSM modelis, kas sūta īsziņu uz patērētāja un piegādātāja par gāzes daudzumu ierīcē. Kontrolē apkuri mājā izmantojot gudro tālrunis – nenoliedzams ērtības.

Saņemot automātisku īsziņu, ka beidzās gāze baloniem vienā grupā, SAURIDA darbinieki maina tukšos balonus uz pilniem, kas nodrošina nepārtrauktu gāzes apkures sistēmas procesu.

Jā, gāzes apkures sistēma, ir pilnīgi droša. Gāzes balona kā gāzes tvertne ir drošs, atbilst ES drošības standartiem. Gāzes balonam ir aizsargvārsts, ar aizsargājošu apkakli un citiem drošības posteņiem, kas aizsargā pret gāzes noplūdes. Gāzes apkure sistēmai ir uzstādīts gāzes noplūdes detektors, kurš noteikts gāzes noplūdi, gāzes padeve automātiski pārtrauks darbību.

Gāzes apkures katlu izvēle ir ļoti plaša un viegli pazust starp priekšlikumiem. SAURIDA speciālisti pēc apsildes piemeklēs gāzes apgādes sistēmu individuāli, ieteiks gāzes katlu, kas pilnībā atbils sistēmai, lai sasniegtu augstāko enerģiju un ekonomisko efektivitāti. Tagad populāri izmantot Junkers gāzes katli ar ekskluzīvām īpašībām: mazs degvielas patēriņš – augsta efektivitāte, moderns dizains un klusa darbība. Lielisks cenas un kvalitātes savienojums.

Jā, gāzes katls piemērots visām apkures iekārtām: apsildāmām grīdām, radiatoriem un citiem.

Jā, gāzes apkure nav piemērota tikai iekšdarbiem. Pat izslēdzot apkures sistēmu vasarā, tā paliek aktīva ūdens apkurei, nav nepieciešams izmantot elektrisko ūdens sildītāju, kas samazina izmaksas līdz pat 50 procentiem.

Lai savienotu gāzes sistēmu, nepieciešams gāzes katls, un visas katla vienība, kas būtu nepieciešama, izmantojot cietā kurināmā katlu. Moderns un stilīgs gāzes katls var tikt ievietots palīgtelpās, vestibilā vai citās koplietošanas telpās.

Parasti kurinot ar cieto kurināmo (malka, briketes, granulas un akmeņogles), cilvēki iegādājās tos iepriekš liels daudzumos, lai būtu pietiekami visai apkures sezonai. Gāzes apkures sitēmai nepieciešams tikai balonu skaits, kas ir salikti un pieslēgti gāzes apkures sistēma un gatavi apkurei. Kad gāze balonos beidzas SAURIDA speciālisti ierodas tos apmainīt pret pilniem. Tādējādi nav nepieciešams pasūtīt lielu skaitu gāzes balonu. Nav nepieciešams uzreiz tērēt daudz naudas par degvielu visai sezonai, jo jāmaksā par apkuri, atkarībā no patērētās gāzes.

Klientam, kurš iegādājas gāzes apkures sistēmu SAURIDA GAS, kompānija sniedz iespēju izmantot balonus, kamēr klients pērk gāzi no  ЗАО SAURIDA. Baloni (tara sašķidrinātai naftas gāzei) ir īpašums ЗАО SAURIDA  un nepārdodas kopā ar gāzes apkures sistēmu.

Jā, gāzes katlu un gāzes apkures sistēmu, jūs varat ierīkot mājā, kurā jau ir cita apkures sistēma. Atkarībā no vajadzības, apkures sezonā, abas var izmantot pārmaiņus.

Rūpniecības apkure
4.88 (97.65%)
Balsu skaits: 17