Gāzes apkure - SAURIDA

GĀZES APKURE – VAIRĀK KOMFORTA JŪSU DZĪVĒ

 • Viena sistēma – telpu apkurei un karstam ūdenim
 • Maksimālais komforts – minimāla uzturēšana
 • Gudrs vadības bloks (temperatūras kontrole, gāzes patēriņa uzraudzība)
 • Mazs gāzes patēriņš – augsta efektivitāte
 • Izcila funkcionalitāte
 • Moderns dizains un klusa darbība
 • Pilna servisa piegāde un gāzes balonu nomaiņa

Lejupielādēt cenrādi pa e-pastu:

Ievadot privāto informāciju un izvēloties opciju "SŪTĪT", piekrītiet, ka ar Jums sazināsimies. Vairāk par Privātuma noteikumiem variet lasīt šeit.

TIRGUS LĪDERIS

Gāzes apkures sistēma SAURIDA GAS ir līderis Baltijas tirgū. Šis rādītājs nozīmē, ka patērētāji gāzes apkures sitēmu novērtēja kā augstas kvalitātes un populārāko produktu savā grupā.

Negaidiet pavasari – kombinējiet un automatizējiet mājas apkures sistēmu jau šogad. Vienlaikus varat izmantot divas apkures sistēmas – jau esošo apkuri ar cieto kurināmo vai granulu katlu un jauno, ērtāku, automatizēto gāzes apkuri ar gāzes baloniem. Kombinētā apkures sistēma – ekonomiska un ērta. Ierīkošana vien dienas laikā.

Gāzes katla distances vadība tavā tālrunī

Izvēlēties gāzes apkures iekārtu ar temperatūras regulators Bosch Control CT200.

 • Nolādēt bezmaksas vadības programmu no bezmaksas „Apple“ vai „Android“.
 • Ierīcē integrēta  bezvadu Wi-Fi tīkls
 • programmēšana iekštelpu temperatūrai un temperatūrai karstam ūdenim
 • pašmācības režīms saskaņā ar Jūsu dzīvesveidu
 • atskaites vēsture par patērēto enerģiju
 • temperatūras datu kontrolei iekšpusē un ārpusē
 • norāde par enerģijas patēriņu
18671-17964-appstore-top-l1-160x56
google1-160x56

GĀZES APKURES SISTĒMU VEIDO

 1. Automātiskais regulators. Automātiskais regulators un gāzes padeves kontroles sistēma regulē gāzes padevi no atsevišķām balonu grupām.
 2. Reduktors regulē gāzes plūsmas caurlaidību starp gāzes apkures iekārtām.
 3. Gāzes balonu pieslēguma kolektors.
 4. Gāzes baloni. Droši gāzes baloni ar drošības vārstu. Baloni ir izgatavoti saskaņā ar ES noteiktajām prasībām. Klientam, kurš iegādājas gāzes apkures sistēmu SAURIDA GAS, kompānija sniedz iespēju izmantot balonus, kamēr klients pērk gāzi no SIA SAURIDA LATVIJA.
 5. GSM modulis. Viedais GSM modulis nosūta SMS ziņojumu lietotājam un piegādātājam par esošo gāzes daudzumu iekārtā.
 6. Gāzes noplūdes detektors, tikko konstatējot gāzes noplūdi, nosūta informāciju uz automātisko atslēgšanas vārstu.
 7. Automātiskais atslēgšanas vārsts aptur gāzes padevi avārijas situācijā.
 8. Gāzes apgādes sistēmas iekārtas skapis ir paredzēts, lai aizsargātu gāzes apgādes iekārtu no mehāniskiem ārējiem bojājumiem un citiem vides faktoriem. Skapis ir izgatavots no cinkota metāla un nokrāsots pulverkrāsošanas tehnikā, izturīgs pret ārvides apstākļiem.
 9. Gāzes apkures katli, kuru darbība ir ideāli saskaņota ar gāzes apgādes sistēmas ārējo iekārtu, kas piegādā propāna gāzi.Gāzes kondensācijas katli nodrošina nelielas izmaksas par kurināmo, augstu lietderības koeficientu, tiem ir moderns dizains un tie ir klusi darbībā. Ņemot vērā savas ģimenes vajadzības, izvēlieties gāzes apkures katlu, kas ne tikai ražo siltumu jūsu mājai, bet arī sagatavo karsto ūdeni.
 10. Autonoms temperatūras regulatoru. Jums vienkārši nepieciešams izvēlēties vajadzīgo temperatūru iekšpusē, pateicoties ielu sensoram, katls automātiski pielāgo pareizo siltuma daudzumu.
 11. Āra sensors sūta gāzes katlam datus par to, kāda ir temperatūra laukā.
 12. Karstā ūdens temperatūras sensors ir savienots ar ūdens sildītāju (ūdens sildītājs komplektācijā nav iekļauts).
 13. Teleskopiska caurule gaisa padevei un izplūdes gāzēm.

EKOLOĢISKA MĀJAS APKURE

 

Apkure, kas ir tīra un nepiesārņo, – degot gāze neizplata nepatīkamu smaku, nerada smogu, salīdzinot ar citiem kurināmā veidiem, izdala vismazāko CO2 un cieto daļiņu daudzumu.

SISTĒMU SALĪDZINĀJUMS

DEGVIELAS KALORITĀTE, kWh/kg

SISTĒMAS UZSTĀDĪŠANAS ILGUMS DIENĀS

APKURES SISTĒMU SALĪDZINĀJUMS

IEGULDĪJUMS APKURES SISTĒMAS

ĒRTĪBA

DARBASPĒKA IZMAKSAS GADA LAIKĀ

IEGULDĪJUMS AKURES APRĪKOJUMĀ UN KURINĀMAJĀ 5 GADOS

PILNA PAKALPOJUMU PAKETE

1. KONSULTĀCIJA

Jau pirmās telefona sarunas laikā mūsu pārdošanas nodaļas pārstāvis sniegs Jums interesējošo informāciju un savienos Jūs ar reģiona tirdzniecības menedžeri.

2. SITUĀCIJAS NOVĒRTĒŠANA

Reģiona menedžeris ieradīsies apskatīt telpas, ko paredzēts apsildīt, novērtēs esošo situāciju un izvērtēs Jūsu vajadzības.

3. RISINĀJUMI

No procesa sākuma menedžeris palīdzēs pieņemt pareizus lēmumus, izvēloties gāzes apgādes sistēmas iekārtas un to jaudas.

4. FINANŠU STARPNIECĪBA

Piedāvājam projektu finansēšanas starpniecības pakalpojumus iegādājoties preces līzingā. Sagatavojam nepieciešamos dokumentus sistēmas uzstādīšanai.

5. TEHNISKĀ APKOPE

Garantijas un pēcgarantijas periodā uzņēmuma tehniķi sniedz tehniskās apkopes pakalpojumus.

6. PASTĀVĪGA GĀZES PIEGĀDE

Uzņēmuma loģistikas nodaļa nodrošina pilnu apkalpošanu piegādājot un mainot gāzes balonus.

Biežāk uzdotie jautājumi

Galvenā atšķirība starp gāzes apkuri un cieto kurināmo, ir pavadītais laiks uz degvielas iepirkumu, kā arī fizisko darbu. Izvēloties gāzes apkuri nav nepieciešams strādāt fiziski, sagatavot malku ziemai, nav jādomā par degvielas glabāšanu. Kurinot cietā kurināmo katlu jums ir nepieciešams pastāvīgi viņu pieskatīt, lai viņš neizdziestu, bieži piemsts malku, mājas īpašnieks kļūst par kurinātāju, kas nevar atstāt uz ilgāku laiku apkures darbību. Tā vietā izmantojot gāzes katlu un gāzes apkures sistēmu, cilvēks kļūst brīvs, tas var uz ilgu laiku aizbraukt, svarīgi ir tikai noregulēt temperatūru telpā. Gāzes apkure – apkures komforts ar minimālu uzraudzību.

Pēc reģistrācijas un pasūtījuma apstiprinājuma, gāzes katlu un citas ierīces uzstāda 3-7 dienās.

Tā ir pilnībā automatizēta gāzes apkures sistēma, kas neprasa īpašu kopšanu.

Gāzes apkures sistēma ir gudrs GSM modelis, kas sūta īsziņu uz patērētāja un piegādātāja par gāzes daudzumu ierīcē. Kontrolē apkuri mājā izmantojot gudro tālrunis – nenoliedzams ērtības.

Saņemot automātisku īsziņu, ka beidzās gāze baloniem vienā grupā, SAURIDA darbinieki maina tukšos balonus uz pilniem, kas nodrošina nepārtrauktu gāzes apkures sistēmas procesu.

Jā, gāzes apkures sistēma, ir pilnīgi droša. Gāzes balona kā gāzes tvertne ir drošs, atbilst ES drošības standartiem. Gāzes balonam ir aizsargvārsts, ar aizsargājošu apkakli un citiem drošības posteņiem, kas aizsargā pret gāzes noplūdes. Gāzes apkure sistēmai ir uzstādīts gāzes noplūdes detektors, kurš noteikts gāzes noplūdi, gāzes padeve automātiski pārtrauks darbību.

Gāzes apkures katlu izvēle ir ļoti plaša un viegli pazust starp priekšlikumiem. SAURIDA speciālisti pēc apsildes piemeklēs gāzes apgādes sistēmu individuāli, ieteiks gāzes katlu, kas pilnībā atbils sistēmai, lai sasniegtu augstāko enerģiju un ekonomisko efektivitāti. Tagad populāri izmantot Junkers gāzes katli ar ekskluzīvām īpašībām: mazs degvielas patēriņš – augsta efektivitāte, moderns dizains un klusa darbība. Lielisks cenas un kvalitātes savienojums.

Jā, gāzes katls piemērots visām apkures iekārtām: apsildāmām grīdām, radiatoriem un citiem.

Jā, gāzes apkure nav piemērota tikai iekšdarbiem. Pat izslēdzot apkures sistēmu vasarā, tā paliek aktīva ūdens apkurei, nav nepieciešams izmantot elektrisko ūdens sildītāju, kas samazina izmaksas līdz pat 50 procentiem.

Jā, apkures sistema piegādā gāzi ne tikai gāzes katlam, bet tā var būt arī saistīta ar gāzes plīti. Izmantojot gāzes plīti, nav nepieciešams papildus gāzes balonu virtuvē.

Lai savienotu gāzes sistēmu, nepieciešams gāzes katls, un visas katla vienība, kas būtu nepieciešama, izmantojot cietā kurināmā katlu. Moderns un stilīgs gāzes katls var tikt ievietots palīgtelpās, vestibilā vai citās koplietošanas telpās.

Parasti kurinot ar cieto kurināmo (malka, briketes, granulas un akmeņogles), cilvēki iegādājās tos iepriekš liels daudzumos, lai būtu pietiekami visai apkures sezonai. Gāzes apkures sitēmai nepieciešams tikai balonu skaits, kas ir salikti un pieslēgti gāzes apkures sistēma un gatavi apkurei. Kad gāze balonos beidzas SAURIDA speciālisti ierodas tos apmainīt pret pilniem. Tādējādi nav nepieciešams pasūtīt lielu skaitu gāzes balonu. Nav nepieciešams uzreiz tērēt daudz naudas par degvielu visai sezonai, jo jāmaksā par apkuri, atkarībā no patērētās gāzes.

Klientam, kurš iegādājas gāzes apkures sistēmu SAURIDA GAS, kompānija sniedz iespēju izmantot balonus, kamēr klients pērk gāzi no  ЗАО SAURIDA. Baloni (tara sašķidrinātai naftas gāzei) ir īpašums ЗАО SAURIDA  un nepārdodas kopā ar gāzes apkures sistēmu.

Jā, gāzes katlu un gāzes apkures sistēmu, jūs varat ierīkot mājā, kurā jau ir cita apkures sistēma. Atkarībā no vajadzības, apkures sezonā, abas var izmantot pārmaiņus.

Apkures rēķina ietekmē daudzi faktori: mājas kvadratūra , enerģētiskās vērtības klase (A, B, C), temperatūra kāda tieks uzturēta iekšā (+ 20 + 24), un kāda temperatūra ārā. Pamatojoties uz vidējo aprēķinu mājas apkurei un karstā ūdens sildīšanai (visu gadu), izdevumu diapazons var būt no 400 līdz 700 eiro gadā.

Gāzes apkure
1.51 (30.21%)
Balsu skaits: 4596

SAŅEMT PERSONALIZĒTU PIEDĀVĀJUMU