GĀZES BALONI - SAURIDA

GĀZES BALONI

Mūsdienīgiem gāzes baloniem ir raksturīgs īpašs dizains un ērtība. Izvēloties balonus, vislielākā uzmanība jāvelta to drošībai un ES noteikto prasību atbilstībai. SAURIDA firmas balonam ir drošības vārsts, kas aizsargā no sprādziena, krāna drošības apkakle, noslēgs, kas aizsargā no gāzes noplūdes un citas speciālas daļas, kas ir nepieciešamas drošam balonam. SAURIDA balonu uzpilde tiek veikta gāzes uzpildes stacijās, kurās tiek veikta taras papildus apkope un testēšana. Pateicoties apkalpojošiem speciālistiem un modernas datorizētas uzpildes un apkopes iekārtai, klientiem piegādājam tikai kvalitatīvu gāzi un to glabāšanas taru – gāzes balonus.

GĀZES BALONI AUTOIEKRĀVĒJIEM

Propāna – butāna gāzes maisījums tiek izmantots kā ekonomiska dažādu transporta līdzekļu degviela. Tas ir lieliski piemērots gāzes autoiekrāvējiem. Gāze izmantojama kā efektīvs enerģijas avots iekrāvējiem. Ziemas laikā, darbus veicot laukā vai telpās, kur ir negatīva temperatūra, ieteicams izmantot propāna gāzi. Pateicoties apkalpojošajiem speciālistiem un modernajai datorizētajai uzpildes un apkopes iekārtai, garantējam Jums kvalitatīvu produkta piegādi. SAURIDA Gas tirdzniecības tīkls ietver Lietuvas un Latvijas teritoriju. Uzņēmuma galvenā darbība – tirdzniecība ar sašķidrinātu naftas gāzi, gāzes piegādes sistēmām un dažāda tilpuma gāzes baloniem.

GĀZES BALONU IZMANTOŠANA BŪVNIECĪBĀ

Propāna gāze plaši tiek izmantota būvdarbiem, metāla griešanai, karsēšanai un kausēšanai, santehnikas darbiem, kabeļu savienošanai un lodēšanai. Tāpat gāze tiek izmantota jumta bitumena seguma uzkarsēšanai un piekausēšanai. Ar karstu gāzi piekausēts slānis kļūst par izturīgu un pret atmosfēras ietekmi izturīgu plēvīti. Pateicoties unikālajām propāna gāzes īpašībām, ar to iespējams strādāt laukā pat esot negatīvai gaisa temperatūrai.

GĀZES BALONU IZMANTOŠANA CEĻU BŪVES UN REMONTDARBOS

Gāze tiek plaši izmantota ceļu bitumena seguma uzkarsēšanai un piekausēšanai. Ar karstu gāzi piekausēts slānis kļūst par izturīgu un pret atmosfēras ietekmi izturīgu plēvīti. Pateicoties unikālajām propāna gāzes īpašībām, ar to iespējams strādāt laukā pat esot negatīvai gaisa temperatūrai. Gāze plaši tiek izmantota būvdarbiem, metāla griešanai, karsēšanai un kausēšanai, santehnikas darbiem, kabeļu savienošanai un lodēšanai.

GĀZES BALONI RŪPNIECĪBĀ UN RAŽOŠANĀ

Propāns tiek izmantots kā degviela, kas tiek dedzināta skābekļa vidē (piem.: sametinot, griežot, lodējot, lodējot ar cieto lodi, karsējot, griežot ar liesmu). Atbilstoši izvēlēta metināšanas gāze un tās maisījumi, ne vien uzlabo darba produktivitāti, samazina patēriņu, bet arī garantē labāku metālu sametināšanas kvalitāti, izturīgas un kārtīgas metināšanas vīles.

Gāze tiek izmantota kā efektīvs enerģijas avots sadzīves un rūpniecības balonos. Ziemas laikā, darbus veicot laukā vai telpās, kur temperatūra ir negatīva, ieteicams izmantot propāna gāzi.

TŪRISMA GĀZES BALONI – IZBRAUKUMI BEZ RŪPĒM

Tūrisma gāzes balons ir lielisks palīgs ceļojumos, tūrisma pārgājienos, nometnēs. Tikko 3 kg sverošais tūrisma gāzes balons ir gana viegls, to nav grūti pacelt un aiznest līdz vēlamajai vietai. Balona aizsardzības apkakle kalpo kā rokturi ērtai balona nešanai. Gāzes balons ir viegli un droši pievienojams tam paredzētai gāzes iekārtai – tas aizņems vien acumirkli.

Gāzes balons ir ērti pievienojams pie gāzes grila vai plīts, gatavojot pārtiku izbrauciena laikā dabā vai jaukā pagalmā. Nevajag tērēt laiku un gaidīt, kamēr sadegs malka un izveidosies piemērotas ogles cepšanai – izmantojiet karsējošo gāzes liesmu, kura acumirklī ieraus pārtikas gatavošanas baudījumu virpulī.

Vēsos vasaras vai rudens vakaros, kamēr vēl gribas pabūt laukā, omulību izplatīs no gāzes sildītāja virmojošais siltums. Tase garojošas aromātiskas tējas, jauka kompānija un omulīgs siltums – jūsu romantiskam un rāmam vakaram laukā.

Aukstā ziemā gāzes sildītājs ir neaizstājams tiem, kam patīk ziemas zveja. Silti iekārtojušies atvērtā teltī, vērosit makšķeri un baidīsit patīkamu zvejošanu. Gāzes balons piepildīts ar propāna gāzi efektīvi izdala siltumu, pat esot -42 grādu aukstumam.